تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered لو رفت

 تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered لو رفت
تبلیغات دیجی کول

مدتی است که شایعاتی در مورد انتشار نسخه ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 پخش میشود، بنظر میرسد این شایعات اکنون به واقعیت پیوسته و قرار است امروز شاهد عرضه این بازی باشیم.

چند روز پیش بود که کاربری در توییتر با اطمینان کامل خبر انتشار این بازی را در سال ۲۰۲۰ داده بود و پس از آن دیتا ماینرها (استخراج کنندگان اطلاعات) توانستند تصاویر و اطلاعاتی راجع به بازی کشف کنند. در ادامه، وبسایت فروشگاه پلی استیشن با یک اشتباه سهوی، تاریخ عرضه ی بازی را امروز یعنی ۳۱ مارس ۲۰۲۰ اعلام کرد. در آخر وبسایت معتبر یوروگیمر این موضوع را تایید کرد تا همگی نسبت به صحت تمامی این شایعات، اطمینان پیدا کنند. از قرار معلوم، بازی فقط شامل بخش داستانی مدرن وارفر ۲ و فاقد بخش چندنفره آن است که این موضوع نیز جای نگرانی ندارد چون نقشه های بخش چندنفره به نسخه ی call of duty: modern warfare 2019 اضافه میشوند.
در حالیکه هنوز خبر انتشار ریمستر بازی کال آف دیوتی: مدرن وارفر ۲ برایمان تازگی دارد، شایعاتی مبنی بر ساخت call of duty: modern warfare 3 نیز به گوش میرسد که در نوع خودش بسیار جالب است و نشان میدهد که اکتیویژن دوست دارد گیمرها به خاطرات خوبی که با این سری داشته اند، برگرداند.


در ادامه هم میتوانید تریلر فاش شده ی نسخه ی ریمستر COD: MW2 را مشاهده کنید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *