تاریخ برگزاری نمایشگاه E3 2021 اعلام شد

 تاریخ برگزاری نمایشگاه E3 2021 اعلام شد
تبلیغات دیجی کول

تاریخ برگزاری نمایشگاه E3 2021 اعلام شد. پس از اینکه نمایشگاه E3 ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا با لغو برگزاری مواجه شد، اکنون مسئولان این رویداد، تاریخ برپایی نمایشگاه E3 2021 را اعلام کردند.

سازمان بر پا کننده ی E3 (Entertainment Software Association به اختصار ESA) در ابتدا تاریخ ۲۶ تا ۲۸ خرداد را برای برگزاری این نمایشگاه در نظر داشت، ولی مشکلات و حواشی بسیار زیاد رسانه ای، عدم حضور برخی از شرکت ها و افراد سرشناس صنعت گیم و حتی خبرنگاران باعث شد تا برپایی رویداد امسال در هاله ای از ابهام قرار گیرد. در نهایت شیوع ویروس کرونا دست به دست موانع دیگر داد تا پرونده ی برپایی E3 2020 به کلی بسته شود.

در حالیکه بیشتر از یک سال تا E3 2021 فاصله داریم، اما سازمان ESA به تازگی خبر از تاریخ دقیق برگزاری این نمایشگاه داده است. تاریخ اعلام شده به سنت دفعات قبل برای اواخر ماه ژوئن در نظر گرفته شده که مصادف است با تاریخ ۱۵ تا ۱۷ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۵ تا ۲۷ خرداد ۱۴۰۰).

رویداد E3 از تاثیرگذارترین اتفاقات دنیای بازی های ویدیویی است که سالانه با حضور سازندگان و ناشران معروفی چون سونی (Sony)، مایکروسافت (Microsoft)، نیتندو (Nintendo)، یوبیسافت (Ubisoft)، الکترونیک آرتز (Electronic Arts/EA)، بتسدا (Bethesda Softworks) و بسیاری از کمپانی های دیگر برگزار میشود که هر کدام به معرفی جدید ترین محصولات و بازی های خود میپردازند.

متاسفانه سونی در E3 2019 حضور پیدا نکرد، و همچنین بعدها از عدم شرکت در E3 2020 خبر داد که تا حدی باعث نا امیدی طرفداران شد. ولی نباید نسبت به آینده ی این رویداد بدبین شویم. شاید E3 2021 با حضور قوی تمام شرکت ها بتواند لحظات خاطره انگیزی را برای جامعه ی گیمرها رقم بزند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *