جنگلی در بازی Dreams توسط یکی از کاربران طراحی شد که با واقعیت مو نمی زند

 جنگلی در بازی Dreams توسط یکی از کاربران طراحی شد که با واقعیت مو نمی زند
تبلیغات دیجی کول

بازی Dreams از آن دسته عناوینی است که میشود لقب جاه طلبانه را به آن داد. اثری که پا را فراتر از یک بازی گذاشت و موقعیتی برای همه فراهم آورد تا بتوانند رویاها و ایده های خلاقانه خود را به  شکل جذابی تصویرسازی کنند.

چند روز گذشته کاربری به نام Bad Robo ویدیویی را منتشر کرد که در آن جنگلی بسیار زیبا به تصویر کشیده شده بود. در نگاه اول شاید فکر کنید که به یک منظره ی واقعی خیره شده اید. بعد از چند ثانیه ممکن است با خود بگویید که شاید در یک رایانه ی فوق حرفه ای این منظره طراحی شده و چیزی جز این امکان ندارد. اما نه، اشتباه کردید، این منظره در بازی Dreams و بر روی کنسول  PS4 خلق شده است.

قبول دارم که باورنکردنی به نظر میرسد اما واقعیت دارد. به غیر از ظاهر بی نظیری که این اثر هنری دارد، از نظر شنیداری و صداهای محیطی هم در سطح فوق العاده ای است. از صدای آب های خروشان و جاری گرفته تا آواز پرندگان و صدای رعد و برق همگی خیلی خوب کار شدند.

واقعا حوصله و مهارت این کاربر جای تحسین دارد و همچنین سازندگان بازی دریمز که توانسته اند چنین بستری را برای خلق انواع فضاها و ایده های مختلف به وجود بیاورند. البته قدرت پردازش کنسول پلی استیشن ۴ هم مزید بر علت شده تا این موارد به شکل زیباتری جلوه کنند.   

بیش از این منتظرتان نمیگذاریم و شما را به تماشای این تریلر خیره کننده دعوت میکنیم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *