عنوانی به سبک دارک سولز با نام Mortal Shell معرفی شد

 عنوانی به سبک  دارک سولز با نام Mortal Shell معرفی شد
تبلیغات دیجی کول

اگر از طرفداران پر و پا قرص سری بازی های دارک سولز (Dark Souls) هستید، قطعا از معرفی بازی Mortal Shell خوشحال خواهید شد. اثری که اولین تجربه ی بازیسازی استودیوی Cold Symmetry است و تریلر منتشر شده از آن توانسته عنوان قابل قبولی را به تصویر بکشد.

از این بازی به شکل دمویی تحت عنوان Dungeonhaven در سال ۲۰۱۸ رونمایی شد که فقط توسط ۱۵ نفر توسعه پیدا کرده بود. ولی اکنون با اثر بسیار کامل تری رو به رو هستیم که ممکن است حرف های خوبی در سبک “اکشن-نقش آفرینی” داشته باشد.

گرافیک و طراحی هنری بازی، اتمسفر تاریک و سنگینی دارد و مبارزات، خبر از چالش های نفس گیر و جذابی را میدهند. همانند دیگر عناوین این سبک، شاهد کلاس ها و سلاح های متنوع، المان هایی نظیر ارتقا سلاح و مهارت های شخصیت بازی نیز خواهیم بود.

داستان بازی به این صورت است که کاراکتر اصلی باید به دنبال نیرو های خاص و قدرتمندی برود که در مکان های مختلفِ جهان بازی مخفی شده اند، سپس با به دست آوردن این قدرت ها قادر خواهد بود تا دشمنان و هیولاهای موجود در بازی را از پای در بیاورد.

تاریخی که برای عرضه ی این بازی در نظر گرفته شده، زمانی بین ماه های تیر و مهر سال ۹۹ است. همچنین پلتفرم های مقصد بازی؛ PS4 ، Xbox One و PC میباشند.

در آخر میتوانید تریلر هیجان انگیز این بازی پر زد و خورد را از وبسایت چیاتود مشاهده کنید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *