شایعه: بازی Resident Evil Village به عنوان هشتمین نسخه از سری رزیدنت اویل خواهد بود

 شایعه: بازی Resident Evil Village به عنوان هشتمین نسخه از سری رزیدنت اویل خواهد بود
تبلیغات دیجی کول

شایعات راجع به بازیResident Evil 8  همچنان ادامه دارد و اخیرا وبسایت Biohazardcast اطلاعاتی را از سوی یک منبع ناشناس منتشر کرده است که خبر از توسعه­‌ی عنوانی با نام  Resident Evil 8: Village میدهد.

طبق گزارش سایت Biohazardcast، بازی Resident Evil 8: Village قرار است در سه ماهه­‌ی اول سال ۲۰۲۱ و تا پایان ماه مارس (اواسط فروردین ۱۴۰۰) به بازار عرضه شود. در نام بازی از کلمه‌­ی Village به گونه­‌ای استفاده شده است که حروف اول آن به عدد هشت رومی (VIII) و نسخه­‌ی هشتم بازی اشاره کند. (در عکس بالا این مسئله کاملا قابل درک است.)

بنابر جزییات منتشر شده از جانب Biohazardcast، داستان بازی در روستایی در شرق اروپا اتفاق می‌­افتد و ما کنترل شخصیت ایتن را همانند نسخه­‌ی قبل و بصورت دید اول شخص در اختیار خواهیم داشت. همچنین همسر ایتن یعنی میا، و فرزند آنها در بازی حضور خواهند داشت. نکته‌ی جذاب این نسخه حضور کریس ردفیلد (از کاراکترهای مشهور سری رزیدنت اویل) است که در قسمت هایی از بازی نقش کلیدی و مهمی را ایفا میکند. علاوه بر این، ذکر شده که پیرزن جادوگری به عنوان شخصیت منفی بازی، دائم ما را تعقیب میکند و میتواند همانند مارگاریت بیکر در رزیدنت اویل ۷ (Resident Evil ۷)، به دسته­‌ی بزرگی از حشرات تبدیل شود.

در ادامه هم ادعا شده که کپکام (Capcom) میخواهد سیستم اینونتوری (Inventory) بازی را به صورت ترکیبی و با الهام از رزیدنت اویل ۴ (Resident Evil 4) و رزیدنت اویل ۷ بسازد. همچنین روستایی که داستان بازی در آن جریان دارد، قرار است با استفاده از المان هایی، به بازیکن چنان حس توهمی را بدهد که تشخیص موارد واقعی و غیر واقعی برای او سخت شود.

شایعات بصورت پی در پی و با جزییات نسبتا مشابهی پیرامون رزیدنت اویل ۸ در حال انتشار است. ولی همچنان باید منتظر اخبار رسمی از سوی کپکام باشیم تا مشخص شود کدام‌یک از این اطلاعات تایید خواهد شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *