شایعه: رزیدنت اویل ۸ (Resident Evil 8) در سال ۲۰۲۱ عرضه میشود

 شایعه: رزیدنت اویل ۸ (Resident Evil 8) در سال ۲۰۲۱ عرضه میشود
تبلیغات دیجی کول

پس از عرضه ی بازی Resident Evil 3 Remake، اکنون شایعاتی پیرامون نسخه ی هشتم این سری(رزیدنت اویل ۸) به راه افتاده که خبر از تاریخ انتشار احتمالی این بازی میدهد.

کاربری بنام AestheticGamer در توییتر(Twitter)، به تازگی اطلاعاتی از رزیدنت اویل ۸ (Resident Evil 8) به اشتراک گذاشته که در نوع خودشان جالب هستند. این شخص گفته که بازی مورد نظر در سال ۲۰۲۱ منتشر میشود و در ابتدا با نام Resident Evil Revelations 3 در حال توسعه بوده است ولی کپکام (Capcom) به محض اینکه می بیند کیفیت بازی بیش از حد انتظار بوده، تصمیم می گیرد تا نام آنرا به نسخه ی هشتم سری رزیدنت اویل تغییر دهد. همچنین این فرد اشاره کرده که این عنوان قرار است “میان نسلی” باشد و برای کنسول های نسل هشتم و نهم عرضه شود.

در بخش دیگری از پیام خود، اظهاراتی مبنی بر این داشته که داستان بازی، ادامه نسخه هفتم یعنی رزیدنت اویل ۷ (Resident Evil 7) و حول شخصیت ایتن (Ethan) است که دارای المان هایی نظیر جنون، توهم و فرقه گرایی میباشد که امکان دارد به مزاج برخی از طرفداران خوش نیاید.

در آخر هم اعلام کرده که منبعی غیر از خودش در آینده اطلاعات بیشتری را منتشر خواهد کرد. طبق این گفته چندان مشخص نیست که آیا منبع مورد نظر رسمی است یا شخص دیگری همانند این کاربر. امیدواریم که خود کپکام هر چه زودتر وارد عمل شود و هواداران را از روند کار جدید خود با خبر سازد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *