صدا پیشه ی بازی Uncharted، مارک والبرگ را انتخاب مناسبی برای نقش “سالی” نمیداند

 صدا پیشه ی بازی Uncharted، مارک والبرگ را انتخاب مناسبی برای نقش “سالی” نمیداند
تبلیغات دیجی کول

مدتهاست که صحبت­هایی درباره­‌ی ساخت یک فیلم سینمایی با اقتباس از بازی آنچارتد (Uncharted) وجود دارد. ابتدا قرار بود که مارک والبرگ (Mark Wahlberg) به عنوان کاراکتر نیتن دریک (Nathan Drake) ایفای نقش کند. ولی پس از تغییراتی که سازندگان اعمال کردند بنا بر این شد تا  تام هالند (Tom Holland) بازی در این نقش را بر عهده بگیرد و مارک والبرگ مسئولیت ایفای نقش سالی (Sully/ مربی نیتن دریک) را بپذیرد.

نولان نورث (Nolan North) صداپیشه شخصیت نیتن دریک در بازی آنچارتد، اخیرا در   برنامه‌­ای به نام Retro Replay گفته است که مارک والبرگ نمیتواند انتخاب مناسبی برای نقش “سالی” باشد. نورث در این برنامه به همراه تروی بیکر (Troy Baker) حضور پیدا کرده و با او در مورد موضوعات مختلفی مثل فیلم آنچارتد و ساخت سریال The Last Of Us توسط شبکه HBO، گفتگو کرده است.

نورث در صحبت هایش اشاره کرده که برای سریال The Last Of Us بیشتر از فیلم آنچارتد هیجان زده است. از طرفی دیگر تروی بیکر هم اظهار داشته که فکر نمیکند که این فیلم حتی ساخته و اکران شود.

نولان نورث: ” من فکر میکنم که ساخت سریال The Last Of US نتیجه‌­ی موفق تری نسبت به تولید فیلم Uncharted دارد. عوامل این سریال فردی بنام کرگ مارزین (Craig Marzin) را در تیم خود دارند که عنوان موفقی مثل سریال چرنوبیل (Chernobyl) را ساخته است که با کمک او میتوانند کارها را به درستی پیش ببرند. صادقانه بگویم، من برای این سریال هیجان بیشتری دارم تا فیلم آنچارتد. با اینکه مارک والبرگ را دوست دارم اما نمیتوانم او را برای نقش سالی مناسب ببینم.”

در ادامه هم تروی بیکر گفته است : “مطمئن نیستم حتی فیلم آنچارتد به مرحله‌­ی تولید برسد. معتقدم اگر بازی­ها در قالب سریال­های تلویزیونی ساخته شوند، نتیجه­‌ی بهتری حاصل میشود تا زمانیکه بخواهند فیلمی از روی آنها بسازند. ساخت سریال از روی بازی قطعا به  نیل دراکمن (کارگردان و خالق بازی The Last of Us) و کریگ مارزین (کارگردان سریال The Last of Us) کمک میکند تا دید واضح و مشحصی نسبت به چشم انداز کار پیش رو داشته باشند. به نظرم ساخت یک فیلم دو ساعته از روی یک بازی ۱۲-۱۶ ساعته بسیار سخت و دشوار است چون نیاز به رد و بدل کردن اطلاعات بسیار زیادی بین سازندگان هر دو طرف دارد. “

قطعا والبرگ نمیتواند برای بازی در نقش ۶۰ سالگی سالی خوب بنظر برسد، ولی شاید بتوان او را در نسخه­‌ی ۴۰ ساله­ی این شخصیت متصور شد. اگر این اتفاق بیفتد، تا حدی میشود تام هالند را برای ایفای در نقش جوانیِ نیتن دریک پذیرفت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *