صدا پیشه ی نقش جول (Joel) برای انتشار بازی The Last Of Us Part 2 لحظه شماری میکند

 صدا پیشه ی نقش جول (Joel) برای انتشار بازی The Last Of Us Part 2 لحظه شماری میکند
تبلیغات دیجی کول

تروی بیکر، صدا پیشه ی نقش جول در بازی The Last Of Us Part 2، اخیرا صحبت هایی راجع به این بازی داشته است که می تواند جالب توجه باشد.

بعد از تاخیر در انتشار این بازی محبوب، همه ی هواداران در شوک عجیبی فرو رفتند. هیچکس انتظار نداشت که برای سومین بار شاهد چنین اتفاقی باشد.

دلیلی که این دفعه از سوی ناتی داگ و سونی برای تاخیر در زمان عرضه ی بازی اعلام شد، شیوع ویروس منحوس کرونا بود. در ادامه هم تصاویر جدیدی از بازی منتشر شد تا مقداری باعث تسکین حال بد طرفداران باشد.

متاسفانه تاکنون اطلاعات خیلی کمی در مورد نقش جول (Joel) ارائه شده است و گیمرها بسیار مشتاق اند که بیشتر در مورد نقش این کاراکتر در نسخه دوم بازی بدانند. به تازگی آقای تروی بیکر (Troy Baker) صداپیشه و بازیگر این شخصیت، صحبت هایی در راستای نقش خود به میان آورده که با هم به مرور آنها میپردازیم.

تروی بیکر: ” قسمت دوم این عنوان شما را بیشتر از قبل با ابعاد شخصیتی جول آشنا میکند و خود من هم تا حد زیادی توانستم او را بشناسم. حتی اطلاعاتی درباره ی این شخصیت دستگیرم شد که تا قبل از این راجع به آنها چیزی نمیدانستم. در واقع باید منتظر باشید تا غافلگیر شوید.

داستان به گونه ای پیش خواهد رفت که تمام انتظارات و اطلاعاتی که پیش از این داشتید، زیر سوال خواهند رفت. زمانی که نیل دراکمن (کارگردان بازی)، ایده های اولیه ی و داستان بازی را برای من شرح داد، تقریبا بهت زده شده بودم. الان چهار سال است که از آن روز میگذرد و من دارم برای تجربه ی این عنوان لحظه شماری میکنم. همانطور که نیل گفته بود، نمیشود بی تفاوت از کنار داستان بازی گذشت و حد وسطی برای دوست داشتن آن وجود ندارد؛ یا عاشقش میشوید یا از آن متنفر میشوید.”

قطعا با سخنان تروی بیکر عطشمان برای تجربه ی بازی بیشتر از قبل شد، ولی ناچاریم تا زمانی نامعلوم به انتظار بنشینیم و خود را با دیدن عکس ها و تریلرهای بازی مشغول کنیم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *